• Index
  •  » FAQ
  •  » Temat z forum AirRivals o prezydencie ;)

#1 2009-11-02 02:03:26

VeeN

Administrator

3528677
Skąd: Gorzów Wlkp.
Zarejestrowany: 2009-10-15
Posty: 9
Punktów :   

Temat z forum AirRivals o prezydencie ;)

To jest z forum AirRivals.
Temat skopiowałem bo pewnie Admini szybko go usunął podobnie jak temat szoguna z ANI i jego petycja o zmiane członków Teamu
Tak, żeby wszyscy mogli sobie go przeczytać



Sprawa jest długa więc napiszę po kolei...

Mój Nick w grze w BCU: Grand89
Brygada: Srebrne Jastrzębie (Z Mea na czele)

Przedwczoraj tj. 31-10-2009 odbył się event, oczywiście podczas eventu sprawa toczyła się o to, że Mysza303 był po stronie ANI i odpalił na ich mapach 3 sp podczas naszego eventu. Mało tego nasza rozmowa (brygady) na ventrilo: Słowa Mea: "Załatwię Myszę i straci GM'a... Nie martwcie się (to było do nas), jutro załatwie dla BCU event, poadam TYLKO z Andrzejem (chodziło o SGM) Nie wnikam co się dalej stało. W kadym bądź razie wczoraj tj. 1-11-2009 odbyło się HH o godzinie 18-20 co już sami wiecie. A po HH był event. No ok do samego eventu nie mam nic... Ale do zachowania Prezydentowej owszem. Stalker23 lvl 77 BG (mało ważne już jaki to Gear), był w Formacji ze Sterlockiem, który go sam zaprosił, Stalker23 wczesniej umówił się ze swoimi znajomymi (jego życie prywatne), swojeo Gear'a zostawił na padzie (dzungla tylent 3) następnie poprosił o równy podział expy i dropa na który się wszyscy zgodzili. Poprostu Stalker23 nie chciał przegapić eventu właściwie jego gear przy równoczesnej jego nieobecności. Dodam, że cała Brygada zgodziła się na to, żeby tak było. Każdy nasz drop trafiał do wh brygady i wszyscy wszystkim uczciwie się dzieliliśmy.

Po jakimś czasie pojawiłą się Mea na ventrilo i powiedziała do Sterlock'a: Daj zapa (zaproszenie) do Formacji. Sterlock bez wachania przyjął ją do Formy. JAK ZAWSZE MEA pytała się kto jest.. Stalker23 wyszedł ze znajomymi. Skoro nie było Stalkera więc trzeba coś z tymz robić, tak? Tekst Mea na ventrilo: Widać, że stalker liczy na darmowy drop, wypierdolcie go z Formy i dajcie na to konto Aslana albo GranTorino nie pamiętam dokładnie ale któregoś z nich. W każdym bądź razie Stalker23 został wyrzucony z Formy, gdzie przypominam cała Formacja się na to zgodziła. Stalker23 po evencie zadzwonił do mnie na telefon i pyta się co tam jak tam event: Ja mu odpowiedziałem, bo nigdy nie okłamuję ludzi jak Mea postąpiła. Stalker się oburzył wbił się do gry i nie wiem co pisał bo mnie wtedy nie było... W każdym badź razie dostał bana za wulgaryzmy (wystąpił z Brygady). Ja natomiast w dzień eventu wyklinałem Myszę za jego uruchamianie sp i eventa dzień wcześniej gdzie powinienem z obrazę teamu dostać bana jak nic. Tym czasem Stalker powiedział, że: "Team tak tańczy jak Mea im zagra" i właśnie między innymi za to dostał bana.

Pytanie gdzie tu jest sens i logika? Pani Mea (Marzenka) telepie całym piekłem (serwerem GEMINI) bo jej teskt: "Ja potrafię w Administracji wszystko załatwoić"... "Administraowała w Gejm Forsz przez 3 lata" <- jej słowa. I dalej: "Moja córka jest GM tutaj w grze" <- WTF? 8|

Dodam, że rozmowę z kanałów ventrilo wyciągnę bo jestem młodszym Adminem serwera (mea o tym wiem, bo kanały dostała ode mnie) i umieszczę rządy Pani M... Dodam, że nie mogę w ogóle objąć w swojej głowie jej zachowania bo zachowała się jak gówniara. Jej mąż jest GM <- też to od niej słyszałem. Wiele osób to potwierdzi.


Mea przyznaj się, że telepiesz całym airrivals i jak to z Tobą jest. Jaką fałszywą osobą jesteś? Dlaczego się wszyscy Ciebie boją? Bo lecisz na skargę do GM'ów i najzwyczajniej w świecie ("Nie wiesz z kim zadzierasz" <- Twój Teskt proszę Panią Gm'ową) grozisz im banem.

A ja wiem jaka jest prawda. Do GameForce4D nie przyjmują szaraków takich jak Ty. Druga sprawa tam trzeba mieć wiedzę... Żebyś chociarz 1\150 wiedziała czegoś o programowaniu to byłoby dobrze. trzecia sprawa chamstwem jest top jak się zachowujesz wobec graczy i nas SWOJEJ BRYGADY. Ktoś kto przy Tobie SJ zostanie to najzwyczajniej się Ciebie będzie bał... A w tym momencie ja i Stalker odchodzimy. Szp3nio pewnie zrobi to samo a za nimi cała rezta i zostaniesz w tym swoim świecie komunistycznym ze swoim ustrojem jaki zrobiłaś i nikt do Ciebie nie przyjdzie... Mądre słowa "Camusa" <_ to taki uczony nie wiem czy wiesz........


Top tyle z mojej strony. Czekam na odzew szystkich z Brygady, Teamu, Pani GM'owej (Mea = prezydent = Władza = Korupcja (Kumoterstwo) = Za obrażanie albo złe odnoszenie się = BAN (albo kasacja Konta....<- nie masz prawa oi nikt z Gm'ów skasować konta. Jedynie GF4D i to trzeba mieć jakieś niezbite dowody. Także to co tutaj jest napisane na Forum o kasacjach konta to zapomnijcie.... NIKT NIE MA PRAWA USNĄĆ WAM KONTA! )


//Grand '89

Offline

 
  • Index
  •  » FAQ
  •  » Temat z forum AirRivals o prezydencie ;)

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.s1klanthe.pun.pl www.asian-dramas-poland.pun.pl www.cszgierz.pun.pl www.rtv-agd.pun.pl www.wenzel.pun.pl